Bye Cold

jbldşf

 

Sonunda soğuk havalara veda ederken ve ben de hazır geri dönmüşken, son soğuk hava postlarını paylaşayım istedim! Bu postu aslında aylar önce çekmiştim ama blogumu upgrade etme aşamasında arada kaynadı gitti.. Daha doğrusu tabiki kaynayıp gitmedi ama maalesef paylaşılamadı ama hala çok geç sayılmaz dimi? Hazır geri dönmüşken sizin için hazırladığım bir sürü post var hepsini sizle hemen paylaşacağım. E kaybolan ayların telafisi olsun.. Geldiğiniz zaman bir sürü yeniliklerle karşılaşın istiyorum ve size anlatacak daha çok çok çok şeyim var. Tekrar hoşgeldiniz! Daha paylaşalıcak nice anılara… !

Finally the cold weather is gone and summer is almost here but before then i need to share my last “cold” posts that taken months ago but chouldn’t be shared because of all the upgrade things and more.. But i’m here again and i have lots of things to share with you! I can’t wait for more because i really missed this.. to write and share.. So, welcome again and hope for more to share and laugh.. !

fjhjk

Boyfriend bir kotla yılan derisi topuklu sarmalı ayakkabıların muhteşem uyumuyla nude bir gömleği kombinleyerek hem sade hem de çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Siyah bir clutch, siyah bir kürk ve gömleğin içine giydiğiniz bordo büstiyerle de görümünüzü tamamlayabilirsiniz! Ve işte hazırsınız! 

Boyfriend jean with snake leather heels.. A beautiful combination of feminism and men style. With a nude shirt, black clutch and black fur and a claret red bustier undre the shirt can complete your look. And bom! you look amazing and ready!

hvdlfşehjdflsjcdsşlvjgfldajgflmşabjgosşgvksşiab