Middle of Nowhere

DSCF1439

 


Hiçliğin ortasında kaybolmak ama kaybolmuş hissetmemek. İşte bu biziz, bu sensin. Hataların içinde doğruyu aramak. Yanlışlarla dolu yolda doğruluğumuzu kaybetmek. 

Kime göre neye göre yanlış? Kime göre neye göre doğru? Hangimiz kaybolmuş da bulunmuş ki zaten? Biz nerede kaybolduk böyle, nerede hiçliğin ortasında bulduk kendimizi, ta buralara nasıl geldik… Nasıl kaybolduğumuz halde hissedemedik… Bunlar gerçekten soru mu yoksa cevabı biz en başından beri biliyor muyuz? Ben kendime soru olarak yöneltmiyorum bunları çünkü cevaplarını çoktan biliyorum aslında bunları söylerken kendimce cevaplarımı vermiş oldum. Ben bilmediğim yerlerde dolaşırken kendimi daha çok ben gibi hissediyorum. Ben kaybolmuşken kendimi buluyorum. Bu içki içip kendini kaybetmek ya da bunun gibi bir şey değil. Bahsettiğim şey çok başka bir kaybolmuşluk. Boşlukta kendimi daha çok hissediyorum, daha çok seviyorum, daha doğru hissediyorum. İşte kime göre neye göre doğru.. Bana göre doğru. Kendi hayatımda kendime yön verirken ve kaybolmuşken, her şey bana göre doğru. Kendime hiçbir şey için kızmıyorum artık, geçmişte verdiğim kararlarda, ileride vereceklerim de hatta bu yazıyı yazmam da bana göre doğru olan şeyler. Bir zamanlar öyle hissedip yaptığım şeyler hakkında pişman değilim hatta daha çok yapmadıklarıma yanarım ama yine de pişman değilim. O anda bana göre yanlış geleni veya doğru geleni yaptım bunu biliyorum. Ve bilmediğim bir yerin ortasında henüz 18 yaşında biri olarak çok da iyi gittiğimi düşünüyorum. Bence sizde çok iyi gidiyorsunuz, kaçınızda olursanız olun. Gerçekten iyi gidiyorsunuz. Bana göre.. 

Being lost in the middle of nowhere but not feeling lost. That’s how we do, that’s how you do. Who thinks that’s right or that’s wrong? It actually doesn’t matter. 

Where we get lost,how we find ourselfs in the middle of nowhere, how we get here and never realize it. How we get here but never felt it… These are actually questions or we know the answers from the beginning? I’m not taking these for a question because i knew the answers from the beginning and while i’m writing these i already gave the answers. I feel myself more when i’m walking around in the middle of nowhere. I feel myself more when i’m lost. I’m not talking about drinking or that kinda things. That’s different. I feel myself more and i feel right more in a space. That’s my truth, my right.And that’s the important part. What you think in the middle of nowhere. Wrong and rights. It’s all up to you…


DSCF1437DSCF1438

DSCF1440DSCF1441DSCF1442DSCF1447