Last One Before The Next

dscf1633

 


Çooooook uzun bir maratona hazır mısnızzz? Yaz bitti, okullara,yoğunluğa ve buuzzz gibi havalara geri dönüş başladı. Ne kadar güneşin içimizi ısıtmasını, üstümüzde ağırlık olmadan sadece 2-3 parçayla gezmeyi çok sevsek de kabul edelim kışın da çok başka bir büyüsü var. Hele de sonbaharın.. Ben bu sene için çok sabırsızım! 1 senelik bir aradan sonra tekrar okula başlıyorum. Artık bende üniversiteli oldum. 1 sene ara verip tekrar başlayacak olmanın hissini açıklayamam ama düşünüyorum da böyle bir deneyimi yaşadığım için çok şanslıyım. Küçüklüğümden beri acaba kışın okula gitmesem her şey nasıl olur diye hep merak etmiştim, sonunda bunun cevabını biliyorum. Boş senemde kendimi daha fazla keşfettim, hayattan ne istediğimi daha iyi anladım. Ve tüm hayata olan bakış açım değişti açıkçası. Şunu farkettim ki sadece okula gidip gelmek bir çok şeyin farkına varamamamızı sağlıyor. Hayallerimizde bir çok şeyi oldurmak çok daha kolay ve sadece okula gidip gelmek bunun gerçek hayattaki yansımasını bize öğretmiyor ne yazık ki. Aslında şöyle bir şey de var okul üstümüze o kadar çok gereksiz şey yıkıyor ki bunları farketmemize, kendimizi keşfetmemize zaman bile kalmıyor. 

Ben şuan çok heyecanlıyım her şey için. Bir çok olayın daha iyi farkına varmış olarak başlıyorum bu yeni döneme, okumak için değil istediğim için başlıyorum. Ve inanın bu çok önemli bir nokta.. 

Yaz bitti bu da yaz için hazırladığım son postlardan biri.. Umarım beğenirsiniz. Tüm seneniz umut dolu, yeniliklerle dolu geçsin..


dscf1625dscf1630dscf1634dscf1637dscf1644dscf1650